Mariuxho Shpk

Internet i shpejte dhe i sigurte

Profesionalizem

100 % UPTIME I GARANTUAR.
Interneti juaj do jete i shpejte dhe i sigurte per te naviguar cdo moment pa asnje shkeputje

Garanci

Ofrojme linjen e internetit me te mire per cdo lloj biznesi dhe familje. Na kontaktoni cdo moment dhe zgjidhini nje nga paketat tona

Cilesi maksimale

 M-net eshte ketu per ju.
Ne kemi vite qe ofrojme sherbime e internetit dhe kemi shume klient kudo.

Rreth Nesh

Mariuxho shpk ofron prej vitesh eksperience me te mire ne te gjithe qytetin e Bulqizes. Duke ndihmuar komunitetin me sherbimet tona dhe duke qene cdo dite prane qytetareve shoqeria jone ofroi ne treg dhe sherbimet e internetit per te gjithe ata qe duan internet pa shkeputje ne shtepite, zyrat, bizneset e tyre. Nuk ka rendesi buxheti juaj tek ne do te gjeni gjithe cmimet me te mira dhe sherbimet me te mira per sa i perket internetit dhe linjes se internetit.
Na telefononi tani dhe menjehere stafi yne do te jete ne gatishmeri per ju per t’ju ofruar nje sere sherbimesh per te pasur dhe nje ju linje interneti te dedikuar ne familjen ose biznesin tuaj.

 

Tarifat

Me poshte jane tarifat e M-net per sherbimet e internetit. Per me shume kapacitete na kontaktoni cdo moment

1 Mbps download/ 1 Mbps upload

2 Mbps download/ 2 Mbps upload

3 Mbps download/ 3 Mbps upload

Sherbimet tona

Stafi profesionist i M-Net eshte i dedikuar  per te sjelle ne shtepine dhe ne biznesin tuaj, linjen me te shpejte.

Jo vetem ne qytetin e Bulqizes por kudo per reth dhe ne qytete te tjera jemi prezent per te ofruar me te miren prej nesh. Paketat tona te internetit  ju mundesojne navigimin ne internet me cmimet me te lira ne treg. Mund te shikoni gjithe sportet tuaja te preferuara dhe gjithe programet televizive boterore. Mund te ndiqni emisionet dhe serialet me te njohura nderkombetare dhe gjithashtu filmat me te fundit.

Vetem me M-Net ju keni mundesi qe te beheni pjese e rrjetit me global te pare ndonjehere dhe te lidheni me gjithe boten. Nuk keni pse lodheni me na telefononi ose na dergoni nje email tek numri yne ose emaili yne dhe jemi ne dizpozicionin tuaj cdo moment te dites.

Na kontaktoni per me shume informacion

Sheshi Sheh Feza Qyteti vjeter, Bulqize
Tel: +35521922705